Biz

BENİM İŞLETMEM DESTEK

Google Benim İşletmem, işletmenizi Google Haritalar’a eklemenizi ve Google aramalarında her zaman en güncel bilgiler ile yayınlamanızı sağlayan eşsiz bir araçtır.

Doğrulanmış bir Benim İşletmem girişi oluşturarak işletmenize ait analizleri görüntüleyebilir, yapılan yorumlara cevap vererek müşterileriniz ile etkileşim kurabilir, işletmenize ait en güncel haberleri yayınlar yoluyla paylaşabilir, fotoğraflarınızın her zaman güncel kalmasını sağlayabilir, bilgi değişikliklerinizi çok kısa bir sürede Google üzerinde güncelleyebilirsiniz.

Google Güvenilir Doğrulayıcı yetkisi ile *doğrulama konusunda sorun yaşayan işletmelere yerinde doğrulama hizmeti verebilmekteyiz. Doğrulama hizmetimiz katı kurallara bağlıdır; işletmenizin uygunluk durumunu öğrenmek için lütfen iletişime geçiniz.

Google Benim İşletmem destek hizmetimiz ile bu eşsiz aracı en verimli şekilde kullanmanızı hedefliyoruz. Dönemlik bakım, profesyonel yönetim servislerimiz hakkında detaylı bilgiler almak ve yerel sıralamanızı yükselterek Google Arama, Google Haritalar üzerinde işletmenizi benzersiz bir şekilde sunabilmek için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Feridun Erbil

(0252) 382 1144

 

*Bu servis desteği, Google Temsilcisi olarak 3. taraf hizmettir. Bu konuda alacağınız destek ücret içerebilmektedir.